فروشگاه طرح لونا

فروشگاه فایل و قالب های آماده لونا

امروزه در دنیای کسب و کار که به سرعت در حال پیشرفت و توسعه می باشد باید نیازهای شرکت ها و مشاغل مختلف در زمینه ی طراحی و تبلیغات نیز با همان سرعت رفع گردد. لونا وب سایتی است که به گرافیست ها، شرکت های تبلیغاتی، عکاسان، تصویرسازها و کسب و کار مختلف این امکان را می دهد تا از میان طرح های بی شمار طرح مورد نظر خود را پیدا کرده و در زمینه های مختلف استفاده نماید.

این طرح ها در زمینه های مختلف و برای بسیاری از مشاغل کاربرد دارد و از لحاظ طراحی و قطع تصویر تمام استاندارهای چاپی و رنگی مانند فرمت فایل، مد رنگی و … برای آنها در نظر گرفته شده است. علاوه بر این در توضیحات و توضیحات تکمیلی موجود در هر فایل موجود در سایت تمام موارد مربوط به آن طرح بطور کامل شرح داده شده است تا خریداران عزیز بتوانند به راحتی از طرح و فایل خریداری شده استفاده نمایند.

 

یکی از مزیت های سایت لونا نسبت به سایت دیگر این هست که تصاویر موجود در پیش نمایش فایل ها نیز در فایل اصلی موجود هست؛ به عنوان مثال زمانی که شما یک فایل کارت ویزیت مربوط به گردشگری و توریست رو انتخاب می کنید تصاویر مربوط به این کسب و کار درون فایل فتوشاپی وجود دارد و نیازی نیست که شما دوباره زمانی رو در اینترنت صرف پیدا کردن تصاویر کنید. در مورد فونت های به کار رفته نیز یک پوشه مربوط به فونت در نظر گرفته شده است که قبل از اجرا کردن فایل در فتوشاپ باید نصب گردد.

در صورتی که سوال در مورد محصولات خریداری شده داشتید می توانید از طریق شماره تماس های موجود با ما در ارتباط باشید .

امیدواریم بتوانیم در زمینه طراحی و گرافیک بهترین خدمات را به طراحان و همینطور مشاغل مختلف ارایه نماییم .

صاحب امتیاز سایت : مصطفی روستا